ישראנובה SBS R4 נגד שורשים

תאור המוצר

ISRANOVA R SBS 4 ANTIROOT  היא יריעת איטום ביטומנית אלסטומרית מותאמת (SBS). עם תוסף מיוחד נגד שורשים.  המעניק למוצר תכונות טכניות המשטח העליון מצופה בחול אמורפי בלתי דביק. המשטח התחתון מצופה בשכבת פליאו לפין (POLYOLEFIN) המולחמת בחום.

תחומי היישום

ISRANOVA  R SBS 4 ANTIROOT בתקן R עפ"י מכון התקנים הישראלי. היא מתאימה במיוחד כשכבה עליונה או תחתונה נגד שורשים  במערכת איטום רב שכבתית, ביחד עם  יריעות תואמות כאשר נדרשת עמידות בפני שורשים. גינות גג, טרסות, ויסודות,  הן דוגמא טובה לגבי היישום של המוצר הזה. ניתן ליישום על פני כל תשתית (בטון,בנייה,  יריעות וכו' ) וכן תחת הגנה. התכונות המכאניות המצוינות והיציבות התרמודינאמית הגבוהה גורמים למוצר להתאים לכל תנאי מזג אוויר, ולכל מצב שבו נדרש איטום בפני מים.

 שיטת התקנה

התכונות התרמופלסטיות המצוינות של חומר האיטום מאפשרות את יישומו על ידי חימום בברנר. בנסיבות מיוחדות ניתן להתקין אותו  יחד עם חומרי איטום תואמים, או באמצעות תפסים מכאניים. היישום חייב להתבצע בתנאי מזג אוויר טובים, ולאחר שהתשתית הוכנה ונוקתה כראוי על גבי שכבת פרימר מתאימה.  

אריזה ואחסון

המוצר ארוז בגלילים ניצבים על משטחי עץ ועטוף בכיסוי מיריעה מתכווצת בחום. הגלילים חייבים להיות מאוכסנים במצב זקוף. המוצר איננו מכיל חומרים מסוכנים ויכול להיחשב כאשפה ביתית או כפסולת תעשייתית (צופן זיהוי EWC170302)