חברת מלגול מספקת פתרונות בידוד תרמי יחודיים ומתקדמים למגוון רחב של יישומים כגון לתעשיה, לבתי מגורים, לקירות פנים וחוץ ולגגות.
נשמח לסייע בבחירת הפתרון  המתאים ביותר לצרכים היחודיים שלכם.
foamglas

FOAMGLAS®

FOAMGLAS הינו חומר בידוד מהימן על מגוון יישומים, ביצועים והגנה תרמית לטווח ארוך. אינו דליק, אינו סופג, אטום ובעל חוזק דחיסה גבוה. הוא מציע תכונות אידיאליות לצינורות וציוד לתהליכים, מערכות מים צוננים, מיכלי אחסון, מערכות דיכוי אש ועוד.
למידע נוסף
This image for Image Layouts addon

תֵרְמָלַייף (ESP)

תרמלייף הוא בידוד תרמי אשר מגיע בנוזל ומיושם על קירות המבנה כצבע. הבידוד הוא מערכת שלמה מולטי-פונקציונאלית ובעלת תכונות רבות וביניהן איזון הטמפרטורות בפנים החדר, איזון הלחות, מניעת היווצרות עובש ובקטריות, הפחתת אלרגיות ועוד ועוד.
למידע נוסף

לוחות XPS EFYOS גולד

לוחות XPS EFYOS גולד

לוחות בידוד XPS-כחול

לוחות בידוד XPS-כחול

לוחות קלקר / פוליסטירן

לוחות קלקר / פוליסטירן

לוחות מצופים בטיט

לוחות מצופים בטיט

תעלות מתחת לקורות

תעלות מתחת לקורות

ארגזי קלקר לרצפות

ארגזי קלקר לרצפות

ארגז מילוי לרצפה ותקרת צלעות

 ארגז מילוי לרצפה ותקרת צלעות

ארגזי קלקר לתקרות

ארגזי קלקר לתקרות

בידוד תרמי

חברת מלגול מציעה מגוון פתרונות מקצועיים וייחודיים לבידוד תרמי של מבנים על סוגיהם, לכלל היישומים הנדרשים למעטפת המבנה: קירות, גגות ועוד. פתרון לבידוד תרמי חייב להתאים לסוג המבנה, לדרישות התרמיות עפ"י התקינה ולשיטת הביצוע בה בחר הקבלן לעבוד. כמו כן, בעת בחירת הפתרון התרמי, חייבים להתייחס להיבטי תפקוד נוספים של מעטפת המבנה: עמידות באש, ומניעת מעבר מים ורטיבות.

למה לבידוד תרמי חשיבות עליונה במבנים?

בראש וראשונה בידוד תרמי מונע עיבוי במבנים. תופעת העיבוי או בשפה הלועזית –קונדנסציה, נגרמת ע"י מפגש של מולקולות המים שנמצאות באוויר החם שבפנים המבנה, עם קירות קרים שהושפעו מטמפרטורת החוץ. הנקודה בה הופכים אדי המים למצב נוזל נקראת "נקודת הטל". תופעת העיבוי גורמת לרטיבות על הקירות ובבוא הזמן נראים עובש ופטריות על הקיר.

בידוד תרמי משפיע ישירות על חשבון החשמל. בידוד תרמי מונע מטמפרטורת החוץ באם היא קרה או חמה להשפיע על הטמפרטורה בפנים המבנה. ככל שקירות החוץ של המבנה מבודדים בערכים גבוהים יותר, הטמפרטורה בפנים הבנה נשמרת והוצאות לאנרגיה לחימום ומיזוג הבית פחותות. ככל שקירות מעטפת המבנה מבודדים בערכים גבוהים יותר, החסוך באנרגיה.

חסכון באנרגיה משפיע ישירות על הסביבה בצורה חיובית.

הגעה ליעילות אנרגטית בבידוד מבנים

יעילות אנרגטית בבניינים משלבת בצורה נכונה בידוד תרמי עם היבטי תכנון נוספים כגון, כיווני אוויר, גודל הפתחים בהתאם לכיווני הרוחות, הצללות וכד'

 

תרגום של תכנון אדריכלי אופטימלי מהווה אפוא אתגר מרכזי בבחירה נכונה ופריסה של בידוד, מעכב אדים, הגנת מזג אוויר וגימור אסתטי. תכנון מעטפת חסכונית באנרגיה הוא עניין של הבנה עמוקה של פיזיקת בניין וידע מעמיק במדעי החומרים.

מלגול - פותרים את הבידוד (התרמי) ביחד

חברת מלגול מתמחה באספקת פתרונות איטום ובידוד תרמי לענף הבנייה בישראל. מגוון הפתרונות בחברת מלגול נותן מענה לכל סוגי הבניינים, בנייה רוויה, בנייה צמודת קרקע, מבני ציבור, בנייה קונבנציונאלית ובנייה קלה. הפתרונות התרמיים ניתנים ליישום הן מצידם החיצוני של קירות החוץ, הן מצידם הפנימי וכמובן לגגות.

בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות קבלניות, יזמים, קבלנים ובעצם את כל קהלי היעד בענף הבנייה. אנו יודעים להמליץ לפתרונות מותאמים, אך אין אנו מחליפים את תפקידם של יועצי האיטום ויועצי הבידוד. לאחר בחירת הפתרון המתאים, חברת מלגול מלווה את הלקוח משלב התאמת המוצרים ליישום, דרך הדרכות ופתיחת מלאכות ועד לליווי הביצוע של התפרונות שלנו.

לקבלת הצעת מחיר ושיחת ייעוץ, השאירו פרטים או פנו אלינו בטלפון 1-700-700-526